Vi på WellNOx

Thomas Sjölander
VD
Favoritsmak: Balans
thomas.sjolander@wellnox.se
011 442 20 51

Johan Nordqvist
RÅvolution manager
Favoritsmak: Svarta vinbär
johan.nordqvist@wellnox.se
011 442 20 75

Pia Klar
Digital Kommunikatör
Favoritsmak: Gurkmeja
pia.klar@wellnox.se
011 442 20 64

Mikael Viking
Grafisk designer
Favoritsmak: Rödbetskoncentrat och Frisk
mikael.viking@wellnox.se
011 442 20 60

Anders Grentzelius
Säljare – Östergötland
Favoritsmak: Blåbär
anders.grentzelius@wellnox.se
011 442 20 73

Angelica Lindqvist
Logistikassistent och kvalitetsansvarig
Favoritsmak: Äppelmust
angelica.lindqvist@wellnox.se
011 442 20 62

Anneli Pedersen Brandt
Skribent
Favoritsmak: Ingefära och Rödbetskoncentrat
anneli.pedersen.brandt@wellnox.se

Emelie Landberg
Lagerarbetare
Favoritsmak: Äppelmust
emelie.landberg@wellnox.se
011 442 20 66

Emily Zetterblom
Kundtjänst och marknadssupport
(föräldraledig)

emily.zetterblom@wellnox.se
011 442 20 58

Hanna Denarp
Säljkoordinator
Favoritsmak: Ingefära
hanna.denarp@wellnox.se
011 442 20 61

Jesper Fröjd
processoperatör


Johan Eklund
Säljare – Stockholm, Mälardalen
Favoritsmak: Äppelmust och Blåbär
johan.eklund@wellnox.se
011 442 20 68

Johan Kvistell
Logistikansvarig
Favoritsmak: Ingefära och Rödbetskoncentrat
johan.kvistell@wellnox.se
011 442 20 55

Jyrki Dessel
Säljare – Stockholm

jyrki.dessel@wellnox.se
070 266 86 34

Karin Boström
HR
Favoritsmak: Blåbär
karin.bostrom@wellnox.se

Kristian Wåhlin
Produktansvarig
Favoritsmak: Äppelmust
kristian.wahlin@wellnox.se
011 442 20 63

Linda Axinder
Lageransvarig och orderhanterare
Favoritsmak: Ingefära
linda.axinder@wellnox.se
011 442 20 56

Magnus Larsson
Säljare – Stockholm, Mälardalen
Favoritsmak: Granatäpple
magnus.larsson@wellnox.se
011 442 20 52

Nettan Lindholm
Kundtjänst och marknadssupport
Favoritsmak: Granatäpple och Äppelmust
nettan.lindholm@wellnox.se
011 442 20 50

Patrik Selin
Försäljningschef
Favoritsmak: Ingefära
patrik.selin@wellnox.se
011 442 20 54

Rickard Turesson
Processoperatör


Sandra Axelsson
Processoperatör
Favoritsmak: Granatäpple och Svarta vinbär

Ulf Petersson
Säljare – Skåne
Favoritsmak: Frisk
ulf.petersson@wellnox.se
011 442 20 76

Besök eller ring oss

Adress
Hagagatan 4
602 15 Norrköping

Öppettider
Måndag – fredag : 10.00 – 16.00
(lunchstängt 12.00-13.00)

Telefonnummer
0114501490

Skriv till oss