Besök eller ring oss

Adress
Hagagatan 4
602 15 Norrköping

Telefon
0114501490

Telefontider
Helgfri måndag – fredag
kl. 10.00 – 12.00

Vi på WellNOx

Thomas Sjölander
VD
Favoritsmak: Balans
thomas.sjolander@wellnox.se
011 442 20 51

Johan Nordqvist
Marknadschef
Favoritsmak: Rödbetskoncentrat blandat med Frisk
johan.nordqvist@wellnox.se
073 321 55 10

Jonas Garstad
Försäljningschef
Favoritsmak: Gurkmeja
jonas.garstad@wellnox.se
073 321 55 18

Jimmy Wårrman
Supply Chain Manager
& tf. Fabrikschef
Favoritsmak: Ingefära
jimmy.warrman@wellnox.se
073 321 55 13

Jonas Welander
Exportmanager
Favoritsmak: Gurkmeja
jonas.welander@wellnox.se

Anders Grentzelius
Säljare – Östergötland
Favoritsmak: Blåbär
anders.grentzelius@wellnox.se
011 442 20 73

Angelica Lindqvist
Kvalitetsansvarig, Logistik & Inköp
Favoritsmak: Äppelmust
angelica.lindqvist@wellnox.se
073 321 55 12

Ann-Charlotte Fast
Trade Marketing Manager
Favoritsmak: Gurkmeja & Äppelmust
ann-charlotte.fast@wellnox.se
011 442 20 60

Anneli Pedersen Brandt
Skribent
Favoritsmak: Ingefära & Rödbetskoncentrat
anneli.pedersen.brandt@wellnox.se

Pia Klar
E-commerce & Content Manager
Favoritsmak: Gurkmeja
pia.klar@wellnox.se
011 442 20 64

Hanna Denarp
Säljkoordinator & Produktansvarig
Favoritsmak: Ingefära
hanna.denarp@wellnox.se
011 442 20 61

Nettan Lindholm
Marknadssupport, Order & Inköp
Favoritsmak: Granatäpple & Äppelmust
nettan.lindholm@wellnox.se
011 442 20 50

Felicia Kåge
Kundtjänst- & Marknadssupport
Favoritsmak: Ingefära & Gurkmeja
info@wellnox.se
011 442 20 58

Karin Hovlin
HR
Favoritsmak: Blåbär
karin.hovlin@wellnox.se

Kristian Wåhlin
Drift- & Underhållsansvarig
Favoritsmak: Ingefära
kristian.wahlin@wellnox.se
011 442 20 63

Linda Axinder
Lageransvarig & Orderhanterare
Favoritsmak: Ingefära
linda.axinder@wellnox.se
011 442 20 56

Magnus Larsson
Säljare – Stockholm, Mälardalen
Favoritsmak: Granatäpple
magnus.larsson@wellnox.se
073 321 55 21

Ulf Petersson
Säljare – Skåne
Favoritsmak: Frisk
ulf.petersson@wellnox.se
011 442 20 76

Christofer Eckert
Säljare – Norra Stockholm,
Västerås, Uppsala
Favoritsmak: Ingefära
christofer.eckert@wellnox.se
073 321 55 20

Rickard Turesson
Produktionsansvarig
Favoritsmak: Frisk
073 321 55 16

Jesper Fröjd
Processoperatör
Favoritsmak: Ingefära

Victoria Eriksson
Processoperatör
Favoritsmak: Äppelmust

Sandra Axelsson
Processoperatör
Favoritsmak: Granatäpple & Svarta vinbär

Amer Eizeddin
Processoperatör
Favoritsmak: Äppelmust